Náhradné vozidlo zadarmo

Nabúrali do vás a máte poškodené auto? Vedeli ste o tom, že máte nárok na bezplatné požičanie náhradného auta počas celej dĺžky opravy z PZP vinníka? My vám takéto vozidlo zapožičiame a navyše všetky papiere vybavíme za vás.

Nutnosť zapožičania náhradného vozidla je súčasť škody, ktorá vám pri poistnej udalosti vznikla. V prípade, že vinník nabúral do vás a vy ste poškodený, tak máte nárok na preplatenie nie len servisu vozidla, ale aj náhradného vozidla. Naša spoločnosť disponuje všetkými typmi vozidiel od ekonomickej triedy až po luxusnú.
Náhradné vozidlo vám zapožičiame úplne bezplatne a všetky náklady spojené s prenájmom si budeme uplatňovať v poisťovni vinníka nehody.
POZOR: Vinník neplatí nič, keďže má uzatvorené PZP, ktoré hradí všetky škody za neho. Náhradné vozidlo vám zapožičiame kedykoľvek počas riešenia poistnej udalosti, aj v prípade, ak sa opravu vášho poškodeného vozidla rozhodnete riešiť bez nás, ale aj ak vaše vozidlo už nejaký servis opravuje.

Bezplatné zapožičanie náhradného vozidla počas celej dĺžky opravy

Bezplatné zapožičanie náhradného vozidla počas celej dĺžky opravy vám zabezpečíme aj v prípade, že ste VINNÍK.
Jedinou podmienkou je výber jedného z našich autorizovaných servisov na opravu vášho poškodeného vozidla.

Na bezplatný prenájom náhradného vozidla budete potrebovať:

  • vypísanú správu o nehode - tlačivo spísané účastníkmi, z ktorého je jasne určený vinník (zo Slovenska) poistnej udalosti, prípadne policajnú správu
  • Vodičský preukaz vodiča v čase nehody (netreba, ak bolo poškodené vozidlo v čase nehody odparkované)
  • osvedčenie o evidencii poškodeného vozidla (malý alebo veľký technický preukaz)
  • osvedčenie o TK a EK
  • splnomocnenie na úkony spojené s prenájmom na zamestnanca, ktorý bude náhradné vozidlo preberať/ odovzdávať,ak je vlastníkom poškodeného vozidla právnická osoba