Pomoc Motoristom, s.r.o. profil spoločnosti

Spoločnosť Pomoc Motoristom, s.r.o. sa zaoberá pomocou pre motoristov na cestách v Žilinskom kraji 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

Pomoc Motoristom Žilina

Našou hlavnou úlohou je pomáhať najmä pri dopravných nehodách. Dennodenne pomáhame v okrese Žilina a širokom okolí niekoľkým motoristom pri rôznych nepríjemných udalostiach. Našim cieľom je uľahčenie riešenia poistnej udalosti.
Množstvo motoristov ani len netuší, čo ma po poistnej udalosti robiť, kde dať auto opravovať, ako vybaviť odtiahnutie, poprípade ako vôbec škodu nahlásiť. V dnešnej dobe sa ľudia potrebujú presúvať vozidlom každý deň, a to aj viackrát do dňa. Po poistnej udalosti väčšinou nastáva problemová otázka, na čom budem teraz jazdiť? Vedeli ste o tom, že ak do vás niekto nabúral, tak máte právo na bezplatné zapožičanie náhradného vozidla počas celej doby opravy? Práve kvôli tomu, že sme sa chceli podeliť o tieto cenné rady a informácie a zároveň sme chceli pomáhať ľuďom pri nehodách, tak sme vytvorili spoločnosť Pomoc Motoristom. Počas nášho fungovania sme pomohli motoristom pri stovkách nehôd, kde sme im zmiernili trápenie, no hlavne sme im ušetrili množstvo peňazí. Za pomoc pri nehode si nepýtame ani cent, všetká pomoc je bezplatná a naše náklady sú hradené z príslušných poistení.

Pre motoristov, ktorí sa stali účastníkmi poistnej udalosti ( dopravná nehoda / škodová udalosť ) zabezpečujeme komplexný servis, v ktorom spočíva:

Všetky naše úkony, v súvislosti s poistnými udalosťami, sú pre motoristov úplne BEZPLATNÉ. Naše náklady sú hradené z príslušných poistení či už ide o PZP (povinné zmluvne poistenie) alebo o KASKO (havaríjne poistenie). Počas nášho pôsobenia sme pomohli tisíckam motoristov, z ktorých sa niekoľko stoviek stalo našími spokojnými zákazníkmi. Viac informácií o našich službách sa dozviete v jednotlivých sekciách našej webovej stránky. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať prostredníctvom emailu zilina@pomocmotoristom.sk, poprípade na našej NONSTOP linke 0948 11 22 00.