Hodnotenie od zákazníkov

Profesionalita, ústretovosť a ochota pomôcť aj nad rámec, určite odporúčam volať vždy.👍

Nikdy viac !

Nadmerne vysoká kvalita💪🏼.

Ďakujem veľmi pekne za pomoc,či už pri vypĺňaní správy o nehode a aj vybavovaní náhradného vozidla. Pán bol veľmi milý a ochotný. Ešte raz ďakujem za profesionálny a aj ľudský prístup;)

Dobry den, Chcem podakovat chalanom za pomoc pri nehode kde som bol poskodeny. Ci uz pri prvotnom vypisovani papierov o nehode ,radach co dalej, poskytnuti nahradneho vozidla zadarmo pocas opravy mojho auta o com som ani len netusil ze sa to da. A urcite aj za samotny pristup . Este raz dakujem !!

Paci sa mi to je tu vsetko

Aj ja by som chcela poďakovať za pomoc pri nehode a ochotu odpovedať na moje otázky, taktiež poučenie o tom, na čo mám ako poškodená nárok. Len bohužiaľ náhradné auto, ktoré by som veľmi potrebovala, nie je k dispozícii.

Ďakujem veľmi pekne za pomoc pri nehode. Nabúrala do mňa jedna pani a nevedela som čo mám robiť. Pán z pomoci motoristom mi ochotne vybavil opravu v autorizovanom servise a na dobu kým som mala auto v servise mi zapožičali náhradné vozidlo za ktoré som nemusela platiť a veľmi milo má to prekvapilo. Môžem každému len odporučiť tuto skvelú službu.

Patrí Vám veľké ĎAKUJEM. Pri dopravnej nehode, kde som bol ako poškodený, som im zavolal a do 5 minút boli pri mne. Veľmi rýchlo a ochotne za mňa aj za vinníka vypísali papiere. Podrobne a jasne ma informovali na čo všetko mám právo pri dopravnej nehode. Pravdu povediac, ani som netušil na čo všetko mám zo zákona nárok ako poškodený. Veľkú výhodu vnímam detailné podanie správnych iformácií ako postupovať ďalej a čo všetko ma ešte čaká. Takisto si cením aj veľmi ľudský prístup. Ich služba a komplet poradenstvo bolo BEZPLATNÉ. Služby na takto vysokej úrovni vrelo odporúčam!

Dobrý deň. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi Červenému a pánovi Mullerovi za pomoc a profesionálne jednanie. � S pozdravom Mariana Kypusová.�

Dakujem za pomoc

Vyborna pomoc pri dopravnej nehode ochota pomoct a podanie spravnych informacii ako postupovat dalej a co nas caka.Ti chalani nemaju chybu takym ludskym pristupom dokazu viac ako si clovek mysli.Dakujem.

Spokojnosť a ochota pri pomáhaní a riešení pri dopravnej nehode

Anjeli v ľudskom tele - ĎAKUJEM VÁM CHLAPCI !

Výborný profesionálny prístup, bez žiadnych problémov, všetko čo som potreboval zistiť mi bolo vysvetlené, obrovská pomov vrelo odporúčam :)